Najbliższe szkolenie

Kliknij zdjęcie, aby sprawdzić szczegóły i zapisać się na zajęcia

Założenia programu

Na czym polegają Studenckie Czwartki z Biurem Karier UŁ?

Cykl szkoleń

Studenckie Czwartki to propozycja dla studentów i absolwentów UŁ. W każdym miesiącu w Biurze Karier UŁ czekają na Ciebie szkolenia i warsztaty, podczas których zmierzysz się z praktycznymi zadaniami.

Kluczowe kompetencje

Stawiamy na kompetencje kluczowe na rynku pracy. Większość propozycji, które znajdziesz w trakcie Studenckich Czwartków dotyczy kompetencji miękkich. Jeśli szukasz oferty, która pozwoli Ci kształtować kompetencje twarde, zapraszamy Cię do udziału w Akademii Kompetencji.

Trenerskie szlify

Większość szkoleń prowadzą Trenerzy Biura Karier UŁ. Równocześnie, jesteśmy otwarci na współpracę z innymi osobami. Jeśli chcesz przeprowadzić warsztat dla studentów, zgłoś się do nas. Szczegóły znajdziesz niżej.

Potwierdzenie uczestnictwa

Od marca 2018 roku, po zakończeniu szkolenia realizowanego w ramach Studenckich Czwartków otrzymasz dokument, potwierdzający Twoje uczestnictwo. Jeśli spotkaliśmy się na którymś z wcześniejszych warsztatów i potrzebujesz zaświadczenia, napisz do nas - pomożemy!

Obszar szkoleń

Kluczowe kompetencje

Studenckie Czwartki to przede wszystkim szkolenia z zakresu kompetencji miękkich. Wśród tematów znajdziesz m.in. asertywność, komunikację, kreatywność, czy odkrywanie zasobów. Stawiamy na uniwersalne umiejętności, które przydadzą Ci się na rynku pracy niezależnie od kierunku studiów i branży, jaka Cię interesuje.

Zgłoś własny temat!

Nie znajdujesz wśród naszych propozycji obszaru, który Cię interesuje? Zgłoś własny temat!

Biuro Karier UŁ podąża za potrzebami studentów. Staramy się dostosować naszą ofertę szkoleniową tak, aby jak najbardziej wpisywała się w Twoje zainteresowania. Jeśli czujesz, że warto wprowadzić nowe wątki, napisz do nas. Postaramy się włączyć je do propozycji zajęć.

Uwaga:

Podczas Studenckich Czwartków realizujemy szkolenia ukierunkowane na rozwój kompetencji miękkich. Nie zajmujemy się Excelem, programami księgowymi i podstawami programowania - jeśli szukasz tego typu oferty, zapraszamy Cię do udziału w Akademii Kompetencji.

Aktualności

Relacje z dotychczas przeprowadzonych szkoleń i zapowiedzi kolejnych wydarzeń

Zespół trenerski

Poznaj naszych trenerów

Agata Matuszewska-Kubicz

#przedsiębiorczość
#coaching kariery
#zarządzanie sobą w czasie

Joanna Muzal

#zasoby i ich wykorzystanie
#coaching mocy
#asertywność

Maria Nyklewicz

#komunikacja
#milion pomysłów na minutę
#pracodawcy

Joanna Stompel

#coaching
#komunikacja
#szkolenia międzynarodowe

Jędrzej Szynkowski

#kreatywność i design thinking
#gry szkoleniowe
#portale do zarządzania karierą

Kontakt

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego

ul. Lumumby 14 (pokój 5)
tel. (42) 665 53 94

Osoba do kontaktu: 

Jędrzej Szynkowski
jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl