STUDENT

Sprawdź czy twój kierunek bierze udział, zobacz pracodawców i zgłoś się na staż!

PRACODAWCA

Sprawdź naszą ofertę, zgłoś swoją firmę i przyjmij studentów na staż!

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Natalia Bocian-Trędowicz

Koordynatorka modułu Staże
Z wykształcenia jestem socjolożką, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Od ponad 10 lat zajmuję się zarządzaniem projektami szkoleniowymi, doradczymi oraz inwestycyjnymi. W projekcie odpowiadam za wszelkie kwestie formalne. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych, masz pytania dot. zasad uczestnictwa w projekcie – zgłoś się do mnie! Po pracy staram się znaleźć równowagę pomiędzy życiem rodzinnym, aktywnym spędzaniem wolnego czasu oraz czytaniem książek, które bezgranicznie uwielbiam.
tel. 42 665 53 93

Julian Lasota

Rekrutacja na staże
Z wykształcenia jestem socjologiem i fascynują mnie relacje między ludźmi. W środowisku pracy najbardziej zależy mi na dobrej atmosferzei transparentnej komunikacji. W codziennej pracy zajmuje się rekrutacją studentów do projektu stażowego, administracją procesów rekrutacyjnych, wdrażaniem studentów i pracodawców w projekt oraz wsparciem ich na każdym etapie uczestnictwa w stażu. Wspieram też zespół Biura Karier - przygotowuję w przystępnej formie wszelkiego rodzaju raporty, automatyzuję działania oraz porządkuje dokumentację (fizyczną i cyfrową). Prywatnie jestem fanem gotowania oraz wszelkiego rodzaju literatury fantastycznej.
tel. 42 665 53 34

Jakub Jaśniewicz

Umowy stażowe i rozliczenie staży
Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłem Pedagogikę w zakresie edukacji dorosłych oraz osób starszych. W Biurze Karier pracuję od 2013 roku. Na co dzień zajmuję się pomocą w formalnościach związanych z nieobligatoryjnymi praktykami studenckimi oraz administracją biura. W projekcie jestem odpowiedzialny za podpisywanie umów oraz rozliczenie dzienników stażowych. Lubię oglądać filmy oraz grać w gry, które pamiętają jeszcze czasy Windowsa XP, a czasem nawet jego starszych wersji.
tel. 42 665 53 34
logo wydziału prawa i administracji UŁ

Staże na WPiA

Jeżeli studiujesz na Wydziale Prawa i Administracji, to osoby do kontaktu dla Ciebie
dr Izabela Florczak
Opiekun dla kierunku prawo, tel. 42 635 63 74
dr Katarzyna Kuszewska
Opiekun dla kierunku administracja II stopnia, tel. 42 635 46 20
mgr Karol Mordel
Opiekun dla kierunku administracja I stopnia, tel. 42 635 63 48

Szczegółowe informacje o stażach dla studentów WPiA dostępne są na osobnej stronie.

WSPÓLNYMI SIŁAMI ZEBRALIŚMY JUŻ:

50
Stażystów
67
Pracodawców
151
Ofert stażu