2020 rok rozpoczniemy solidną porcją szkoleń. W styczniu przy Lumumby 14 czekają na Ciebie: niezbędnik przed sesją, warsztat, w którym przećwiczysz podsumowywanie i planowanie, a także  nowy projekt, wypełniony po brzegi praktyką. Sprawdź szczegóły!

Studenckie Czwartki x 3

Początek stycznia to moment, w którym na horyzoncie zaczynają pojawiać się zaliczenia i egzaminy. Zbliżająca się sesja może przerażać. Dlatego w ramach Studenckich Czwartków przygotowaliśmy pakiet – dwuczęściowy Niezbędnik na sesję, w którym połączyliśmy siły ze Studenckim Biurem Karier Profil. W programie wskazówki, jak zapamiętać ogrom materiału (warsztat Mnemotechniki – 9 stycznia) i spotkanie z technikami relaksacyjnymi (Uwaga: stres! – 16 stycznia).

To nie koniec atrakcji. Studenckie Czwartki w styczniu będą miały aż trzy odsłony! 23 stycznia zapraszamy na szkolenie Nadchodzący Rok, w trakcie którego przećwiczymy wyciąganie wniosków i planowanie.

Staże i szkolenia dla studentów UŁ

Wielkimi krokami zbliża się Students’ Power – projekt, w którym przygotowaliśmy dla Ciebie masę praktycznych wyzwań. Płatne staże dla 60 kierunków, szkolenia i kursy (Excel, konwersacje z angielskiego, przedsiębiorczość, Design Thinking, komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, kompetencje cyfrowe i twórcze rozwiązywanie problemów), spotkania z pracodawcami i doradztwo. Będzie się działo! Start rekrutacji już wkrótce. Warto śledzić stronę projektu, na której pojawia się coraz więcej szczegółów.

Akademia Kompetencji na horyzoncie

Akademia Kompetencji w styczniu? Spokojnie, nasz największy cykl szkoleń tak, jak w ubiegłych latach odbędzie się wiosną. Dlaczego mówimy o nim już teraz? W styczniu poprosimy Cię o udział w badaniu potrzeb szkoleniowych. Ostatnio pytaliśmy o szkolenia z kompetencji miękkich (jeśli jeszcze nie znasz wyników ankiety, koniecznie zajrzyj TUTAJ). Tym razem będziemy odnosić się również do konkretnych programów i narzędzi.

Do zobaczenia!

Pozostaw odpowiedź