Nadchodzący rok – zapisy od 13 stycznia

Miejsce szkolenia:

Biuro Karier UŁ

ul. Lumumby 14, Łódź

Dodaj do kalendarza

iCal

Nadchodzący rok – zapisy od 13 stycznia

Kiedy?

23 stycznia 2020 (czwartek)

16:00 - 20:00


Planowanie swojego roku to dobry zwyczaj. Pomaga uświadomić sobie własne sukcesy i porażki oraz pokazuje, ile może się zdarzyć w ciągu tylko jednego roku. Dzięki wyciągnięciu wniosków z przeszłości możesz zaplanować swoją przyszłość tak, by nie powtarzać tych samych błędów i przejąć kontrolę nad swoim życiem. 

Nadchodzący rok to tytuł broszury publikowanej każdego roku przez www.yearcompass.com. Książeczka pozwala przeanalizować, co wydarzyło się w naszym życiu w poprzednim roku i przygotować się na kolejny. Zapraszamy na warsztat, podczas którego wspólnie przejdziemy przez ten proces. Będzie to czas podsumowywania, planowania i radosnej pracy w grupie.

Co zabrać ze sobą?

  • Kalendarz z 2019 roku
  • Kubek (my zapewniamy czajnik i herbatę)

Warsztat trwa 4 godziny, każdy uczestnik otrzyma drukowaną wersję broszury.

Każda osoba biorąca udział w warsztacie będzie mieć możliwość umówienia się na indywidualną sesję coachingową (follow up).

Zapraszamy!

Uwaga:

Żeby zapisać się na warsztat, skorzystaj z formularza rejestracyjnego poniżej. Zapisy zostaną uruchomione 13 stycznia (8.00) i potrwają do 22 stycznia (15.30) lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy! Równocześnie, rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 6 uczestników).

Warsztat poprowadzi:

 

Joanna Stompel – psycholog, trenerka i coach. 

Uwielbia pracę z ludźmi, zarówno indywidualną, jak i w grupie. Na co dzień pracuje w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie wspiera studentów w rozwoju zawodowym. Prowadzi sesje coachingu kariery oraz warsztaty umiejętności miękkich. Należy do zespołu trenerskiego Narodowej Agencji Programu Erasmus+, gdzie prowadzi szkolenia międzynarodowe.

 

Tagi:

Kategoria


Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja niedostępna (jeszcze jej nie rozpoczęliśmy lub została już zamknięta).
Inne szkolenia

  • Brak wydarzeń w tej kategorii  • Biuro Karier UŁ

    EN