Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2019

Co przygotowaliśmy dla studentów?

Piętnasta edycja to wiele możliwości, zarówno dla stawiających pierwsze kroki zawodowe jak i dla osób pracujących.
Stoiska firm

40 firm z ofertami płatnych praktyk, staży i pracy

Zdjęcia do CV

profesjonalne zdjęcia do CV

Strefa doradcza

konsultacje dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja mobilna

wszystkie informacje w jednym miejscu

Gość specjalny

Aleksandra Radomska opowie o pracy influencera. Godz 13.00 Aula A0

Zgłoszenia wystawców

 

Gdzie odbędą się Targi?

Wydział Zarządzania UŁ

Łódź, ul. Matejki 22/26

Partnerzy Główni

 
Nordea
CERI

Partnerzy wspierający

Partner

Partner merytoryczny

Partner medialny

Układ stoisk

Wybierz najlepsze miejsce dla Twojej firmy.

Tak było w poprzednich latach. 

Relacja TVP3

Dlaczego warto przyjść?

Stoiska pracodawców

Blisko 40 stoisk pracodawców – studenci będą mogli sprawdzić, jak wyglądać będą warunki na wymarzonym stanowisku lub znaleźć zupełnie nową drogę kariery. Pracodawcy przedstawią nie tylko oferty pracy, ale również staży i praktyk zawodowych, w zależności od tego, czy kandydat chce skoczyć na głęboką wodę, czy wchodzić do niej powoli.

Strefa ofert

Dlaczego nie znaleźć pracy od razu? Targi Pracy to możliwość przeglądania ofert pracy praktyk i staży dostarczonych przez pracodawców na tablicach zlokalizowanych w centrum wydarzenia.

 

Strefa doradcza

Chcesz sprawdzić swoje CV? Zastanawiasz się, o co dopytać pracodawców? Potrzebujesz dobrego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych? Odwiedź strefę doradczą i skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. 

 

Aplikacja mobilna

Tuż przed Targami będzie można zaplanować szczegółowo swoją wizytę na smartfonie dzięki aplikacji mobilnej (dostępna darmowo w App Store i Google Play).

Zdjęcia do CV

Będziecie mieli niepowtarzalną okazję do zrobienia profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dobre zdjęcie w CV to połowa sukcesu!

 

Gość specjalny

Kto będzie w tym roku? Jeszcze nie możemy zdradzić. Szczegóły wkrótce.

W ubiegłym roku naszym gościem był Wojciech Drewniak, znany youtuber, popularyzator historii, autor kanału Historia bez cenzury. W niebanalny sposób przedstawił temat: Pracy i wybranych aspektów życia codziennego w średniowieczu.

 

Rekomendacje wystawców

Uniwersyteckie Targi Pracy, których organizację Urząd Miasta Łodzi wspiera od lat, dają zarówno firmom jak i studentom szansę wzajemnego poznania swoich oczekiwań i potrzeb. Biorąc po raz kolejny udział w Uniwersyteckich Targach Pracy poprzez program Młodzi w Łodzi staramy się sprawić by komunikacja pomiędzy potencjalnymi pracownikami i pracodawcami przebiegała jeszcze sprawniej prowadząc do obopólnego zadowolenia.

Adam Pustelnik

Dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi

Uniwersyteckie Targi Pracy to dla pracodawców szansa na dotarcie do szerokiego grona studentów chcących łączyć naukę z rozwojem zawodowym, dzięki czemu firmy mogą jeszcze bardziej zintensyfikować swoje działania rekrutacyjne. Co roku wydarzenie to jest zorganizowane na najwyższym poziomie zarówno merytorycznym, jak i logistycznym. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy znaleźć się wśród partnerów tej imprezy.

Joanna Chaberska

Recruitment Specialist, Infosys BPO Poland

Z perspektywy jednego z największych łódzkich pracodawców w branży IT i usług dla biznesu, udział w Uniwersyteckich Targach Pracy jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie Studentom i Absolwentom pełnej oferty rozwoju zawodowego w ramach dużej globalnej organizacji. Wydarzenie od lat przygotowywane jest w sposób profesjonalny i dynamiczny, co pozwala zarówno Pracodawcom, jak i Studentom efektywnie nawiązać wartościowe kontakty i wymienić się wiedzą dotyczącą rynku pracy w Polsce. Z przyjemnością weźmiemy udział w tegorocznej edycji Targów.

Bianka Kiełbasa

Recruitment Specialist, FUJITSU

Odkrywaj z nami nowe możliwości

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu lub pracy. Odkrywaj nowe możliwości jakie dają w Łodzi atrakcyjni pracodawcy.

Targi Pracy Łódź 2019

#CareerFullyCharged

Co przygotowaliśmy dla wystawców?

Szeroka paleta możliwości zaprezentowania firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.
Ponad 5 tysięcy odwiedzających
Strefa ofert
Działania promocyjne
Wsparcie organizacyjne

Biuro Karier UŁ

Right Menu Icon