W ramach akcji #CareerFullyCharged przygotowaliśmy dla Was kolejną część Przewodnika rekrutacyjnego on-line.

Tym razem Izabela Sobolewska podpowie Wam, jak poradzić sobie z Top 5 ulubionych pytań każdego rekrutera. Jak przygotować zwięzłą autoprezentację? Jakie niebezpieczeństwo kryje się w mówieniu o wcześniejszych doświadczeniach zawodowych? Dlaczego opłaca się mieć zainteresowania? Jak mówić o mocnych stronach? Co trzeba wiedzieć o firmach, do których aplikujecie? Sprawdźcie :

Przy okazji – zajrzyjcie na nasz kanał na YouTube. Oprócz Top 5 ulubionych pytań rekrutera znajdziecie tam inne przydatne materiały, które ułatwią przygotowania do spotkania z pracodawcą. Powodzenia!

Autorka:

Izabela Sobolewska

IZABELA SOBOLEWSKA

Specjalistka ds. projektów
 Moją pasją jest ciągle uczenie poprzez dostrzeganie różnorodności w świecie i odkrywanie możliwości naszego mózgu i serca.
Jestem HR – owcem i  nieustanne ciekawią mnie odmienne talenty ludzi, motywatory ich zachowań, a także drogi dochodzenia do spełnienia zawodowego.

Materiał powstał w ramach cyklu #CareerFullyCharged.

Podczas Rekrutacyjnej środy czekamy na Was z symulacjami rozmów kwalifikacyjnych w sieci  (zapisy TUTAJ). Dodatkowo, na stronie znajdziecie teksty i nagrania poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, wraz ze wskazówkami, jak najlepiej się do niej przygotować.