Według badań ponad 40% osób ma obecnie codziennie kontakt z technologią AI (Sztuczna Inteligencja), ale tylko co druga jest w stanie wytłumaczyć, co ten termin tak naprawdę oznacza. Czym ona tak naprawdę jest?

Mówi się o niej w książkach, artykułach, filmach science fiction. Wszystko sprowadza się do robotów, czy komputerów, które wyręczają nas we wszystkim! Wykonują drobne czynności, a nawet za nas myślą, wykorzystując skomplikowane algorytmy.

Wielu z nas zastanawia się, czy nie spowodują zagłady świata. Jakie są fakty? Przekonaj się sam już 14 kwietnia podczas webinaru Accenture Training Labs! Nie zabraknie również miejsca na Twoje pytania. Nasz doświadczony ekspert rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Czego się nauczysz?

  • Czym jest sztuczna inteligencja i jak zmieni nasz świat w najbliższych latach?
  • Jakie są najczęstsze mity krążące wokół jej funkcjonowania?
  • W jakich branżach zastąpią nas roboty?

Na pytania odpowie Mark Mazan, który z testami i wytworzeniem oprogramowania związany od ponad 10 lat. Leader zespołu, motywuje i trenuje w dziedzinach automatyzacji i testowania. W ostatnich latach rozwija się w dziedzinie rozwiązań chmurowych. Urodzony i wychowywany w Budapeszcie, po Erasmusie na Politechnice Wrocławskiej postanowił zostać w Polsce.

CZWARTEK, 14.05.2020

18:00 – 19:30

Zapisy tutaj!

Plan webinaru:

18:00 – 18:10

POZNAJMY SIĘ

Zainspiruj się doświadczeniem specjalisty. Spotkaj naszego lidera w dziedzinie automatyzacji i testowania – Marka Mazana, który już od 10 lat trenuje zespoły i rozwija rozwiązania chmurowe wykorzystywane na co dzień w Accenture!

18:10 – 19:00

SZTUCZNA INTELIGENCJA.

FAKTY I MITY

Sztuczna inteligencja budzi nadzieje i obawy. W trakcie wydarzenia obalimy wszystkie mity krążące wokół Sztucznej Inteligencji, które w głównej mierze wykreowała popkultura. Jakie są fakty? Czy jest się czego obawiać? Dowiedz się już 14 maja.

19:00 – 19:30

Q&A CHAT

Nie wiesz od czego zacząć przygodę z AI? Zastanawiasz się, w którym kierunku zmierzają światowe trendy w wykorzystywaniu najnowszych technologii? A może po prostu chcesz porozmawiać z kimś, kto ma podobne zainteresowania? To czas na Twoje pytania. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Pozostaw odpowiedź