22 listopada zapraszamy na kolejne Studenckie Czwartki. Tym razem przygotowaliśmy grę szkoleniową „Tropy”, osadzoną w klimacie kryminalnego śledztwa.

Doktor Muldner, wschodząca gwiazda łódzkiej psychiatrii, zaginął w niejasnych okolicznościach. Trafisz do jednego z konkurujących ze sobą zespołów śledczych, próbujących rozwiązać zagadkę zniknięcia Muldnera. Tytułowe tropy to strzępki informacji – zeznania świadków, notatki policji oraz podstawowe dane o zaginionym i podejrzanych. Podążając za wskazówkami musisz wykazać się umiejętnościami analitycznego myślenia, łączenia faktów i wyciągania wniosków. Oprócz odtworzenia przebiegu wydarzeń i sprawdzaniem alibi, zmierzysz się z presją uciekającego czasu i postępami konkurencyjnego zespołu śledczych. Jak Twój zespół poradzi sobie podczas negocjacji z rywalami?

Uwaga:

Tropy to autorska gra szkoleniowa. Podczas zajęć będziemy testować jej prototyp, dlatego pod koniec zajęć – oprócz tradycyjnego omówienia merytorycznego – zaprosimy Was do krótkiej dyskusji o samym narzędziu.

W rozgrywce może wziąć udział 8-12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia poprowadzą:

 

Jędrzej Szynkowski – psycholog, doradca zawodowy, trener. W Biurze Karier UŁ wspiera studentów w ramach projektu KreaTOR Kariery, współtworzy Program Ambasadorski i realizuje warsztaty – głównie z zakresu twórczego rozwiązywania problemów i kreatywności. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gier, których elementy przenosi do swoich szkoleń. Pomysłodawca „Tropów”.

 

 

Joanna Muzal – psycholog, trenerka i coach. Od ponad 10 lat zajmuje się wspieraniem różnych grup wiekowych i zawodowych w procesie poszukiwania zatrudnienia i odnajdywania swojego miejsca na rynku pracy. Ma na koncie ponad 5000 godzin indywidualnych konsultacji oraz szereg szkoleń. Entuzjastka zmian i elastycznego podejścia do rynku pracy. Wierzy, że autentyczność i  prawdziwe poznanie siebie są kluczem do satysfakcjonującej pracy.

 

 

Studenckie czwartki - zapisy na warsztaty

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Pozostaw odpowiedź