Trwa rekrutacja na wakacyjne staże w projekcie „STUDENTS’ POWER – kompleksowy program rozwoju uczelni”. Zgłoś się do projektu do 3 lipca 2020 roku, rozpocznij staż już 3 sierpnia 2020 roku – zdobądź doświadczenie i wynagrodzenie w wysokości 4 440 zł!

Wracamy z kolejną wakacyjną turą rekrutacji na płatne staże w projekcie „STUDENTS’ POWER – kompleksowy program rozwoju uczelni” – zgłoś się do 3 lipca 2020 roku i rozpocznij staż już 3 sierpnia 2020 roku.

W ramach projektu otrzymasz nie tylko płatny staż, ale również wsparcie doradcy zawodowego w Biurze Karier UŁ – u nas zrozumiesz, co to znaczy CV szyte na miarę 😉

Na stażu możesz liczyć na wsparcie opiekuna merytorycznego po stronie pracodawcy oraz wynagrodzenie w wysokości 4 440 zł za cały okres stażu (240 godzin), a także wsparcie personelu projektu – staże są monitorowane, dbamy o wysoką jakość ofert w projekcie.

Sprawdź, czy Twój kierunek bierze udział w projekcie, zapoznaj się z bogatą ofertą pracodawców i zgłoś się do projektu STUDENTS’ POWER!

Wszystkie informacje znajdziesz pod adresem: https://biurokarier.uni.lodz.pl/students-power-staze-szkolenia-doradztwo/platne-staze-dla-studentow/

PAMIĘTAJ: Możesz znaleźć odpowiedniego pracodawcę w miejscu swojego zamieszkania i w ramach projektu zrealizować staż w wybranym miejscu!