Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka zaprasza studentów III-V roku prawa do udziału w piątej edycji cyklu warsztatów Kazusy z DZPPodczas każdego z czterech spotkań będziecie mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda codzienna praca w kancelarii oraz podyskutować o zastosowaniu przepisów i wiedzy zdobytej na studiach w praktyce.

Każdy warsztat będzie się składał z dwóch części. Pierwsza z nich to prezentacja wybranego zagadnienia prowadzona przez jednego z naszych ekspertów oraz wspólna analiza case studies.

Osoby, które dodatkowo będą chciały sprawdzić swoją umiejętność krytycznego myślenia i wykorzystać dopiero co zdobytą wiedzę zaprosimy do drugiej części warsztatów – krótkiego kazusu wymagającego pracy indywidualnej. Wyniki swoich intelektualnych zmagań będzie można skonsultować z prowadzącymi.

Udział w Kazusach z DZP  to świetna okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i szlifowania umiejętności niezbędnych w zawodzie prawnika. Dla najbardziej aktywnych uczestników cyklu będzie to też szansa na rozpoczęcie swojej kariery w DZP.

 

LOKALIZACJA

Rondo ONZ 1, XXI p., 00-124 Warszawa

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA

I warsztat

termin: 24 października 2019, godz. 18:00-20:00
prelegent: Beata Cieszyńska, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki
temat warsztatów: Umowy w procesie inwestycyjnym – jak skutecznie rozwiązać umowę o roboty budowalne? Problematyka odstąpienia: umowne i ustawowe prawo odstąpienia; jego przesłanki oraz skutki

II warsztat

termin: 7 listopada 2019, godz. 18:00-20:00
prelegent: Walery Arnaudow, Senior Associate w Praktyce Life Sciences
temat warsztatów: Wędrówka leków – od wytwórcy do pacjenta. Podstawowe wymogi prawne w dystrybucji leków oczami prawnika-praktyka

III warsztat

termin: 21 listopada 2019, godz. 18:00-20:00
prelegentNatalia Jankowska, Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki
temat warsztatów: Czemu tak drogo? O manipulacjach cenowych i innych nadużyciach na giełdach energii

IV warsztat

termin: 5 grudnia 2019, godz. 18:00-20:00
prelegent: Paulina Janas, Senior Associate w Praktyce Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
temat warsztatów: Fuzje, przejęcia i ich skutki dla pracownika, czyli praktycznie o przejściu zakładu pracy

 

ZGŁOSZENIA

Administratorem danych jest Domański Zakrzewski Palinka Sp.k. („DZP”; adres: Rondo ONZ 1,00-124 Warszawa), kontakt: +48 22 557 76 00, dzp@dzp.pl. Dane są przetwarzane dla celów organizacji i przeprowadzenia cyklu warsztatów Kazusy z DZP. Podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest umożliwienie DZP przeprowadzenie warsztatów, w tym zapewnienie komunikacji z Kandydatami, Uczestnikami warsztatów oraz umożliwienie Uczestnikom wzięcia w nich udziału (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Dane Kandydatów oraz Uczestników będą przechowywane przez okres trwania cyklu warsztatów. Masz prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych opartego na prawnie uzasadnionym interesie. Każdemu przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania, jak również prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w warsztatach. Pytania dot. ochrony prywatności w DZP prosimy kierować pod adres: iod@dzp.pl.
Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach, do 21 października prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@dzp.pl. Tytuł maila „Kazusy z DZP 2019”.

Pamiętaj, że wysyłając swoje zgłoszenie, zapisujesz się na cały cykl, tj. na 4 spotkania.

Liczba miejsc jest ograniczona. Z zakwalifikowanymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo 21 października

Pozostaw odpowiedź