WorkShow – Branżowe Targi Pracy na UŁ

3 marca 2020

data science, IT, analityka, finanse, geoinformatyka

5 marca 2020

bankowość, finanse, logistyka, usługi biznesowe, inwestycje i nieruchomości

10 marca 2020

SSC/BPO, IT, logistyka, usługi, translatoryka

12 marca 2020

farmacja, biotechnologia, branża kosmetyczna, usługi medyczne, kryminalistyka, ekologia i ochrona środowiska

Uniwersytet Łódzki w liczbach.

Olbrzymi potencjał zatrudnieniowy dla firm z branż SSC/BPO, IT, logistyka, usługi, finanse, administracja, podatki.

26 000 studentów
9200 absolwentów rocznie
3000 studentów zagranicznych

95 narodowości

Formularz zgłoszeniowy dla firm

Zgłoś firmę

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Koszt uczestnictwa dla firmy na jednym Wydziale wynosi 800 zł netto + 23% VAT.

DANE DO FAKTURY

WARUNKI UCZESTNICTWA

Wystawcy

Oferta dla wystawców

Każdy wystawca zapewnia własną zabudowę, ścianki wystawiennicze lub rollupy.

6 m2 przestrzeni na stoisko firmy
Bufet kawowy
Prąd i wifi
Parking

Sektor nowoczesnych usług biznesowych.

W 2016 r. zatrudnienie w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w Polsce wzrosło o 32 tys. osób czyli o 15%, z czego ¾ nowych miejsc pracy wygenerowały centra zagraniczne.

W I kw. 2017 r. w Polsce funkcjonowało łącznie 1078 centrów usług biznesowych (polskich i zagranicznych) zatrudniających 244 tys. osób. Szacuje się, że w 2020 r. centra usług będą zatrudniać ponad 300 tys. osób (Raport Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2017, ABSL 2017).

Centra usług w Polsce wykorzystują 38 języków do świadczenia usług, przy czym w 1/3 z nich jest to przynajmniej 10 języków.

Targi mają ułatwić kontakt pracodawców ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Łódzkiego, którzy komunikują się w językach obcych.

Tak było w 2019 roku!

WorkShow - Branżowe Targi Pracy na Wydziałach Filologicznym oraz Prawa i Administracji

Wspomnienie z 2018 roku

Językowe Targi Pracy na Wydziale Filologicznym