WorkShow – Branżowe Targi Pracy na UŁ

WorkShow 2020

Startujemy za:

Z uwagi na wprowadzenie  ograniczenia organizacji wydarzeń na terenie Uniwersytetu Łódzkiego odwołujemy WorkShow na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym (5.03)  oraz na Wydziale Filologicznym (10.03).

Za niedogodności przepraszamy i liczymy na zrozumienie wszystkich osób zainteresowanych wydarzeniem.

WorkShow 2020 - Branżowe Targi Pracy na UŁ

WorkShow to spotkanie studentów Uniwersytetu Łódzkiego z firmami poszukującymi kandydatów do pracy w konkretnych sektorach. Taka formuła pozwala pracodawcom szybko i łatwo dotrzeć do dużej liczby studentów o konkretnym profilu wykształcenia.

W tej edycji biorą udział trzy Wydziały Uniwersytetu Łódzkiego, na których rekruterzy będą proponować studentom rozwój zawodowy w takich branżach jak SSC/BPO, bankowość, finanse, logistyka, usługi biznesowe, inwestycje i nieruchomości, data science, IT, analityka, geoinformatyka.

Terminy i lokalizacje

3 marca 2020

data science, IT, analityka, finanse, geoinformatyka

5 marca 2020

bankowość, finanse, logistyka, usługi biznesowe, inwestycje i nieruchomości

10 marca 2020

SSC/BPO, IT, logistyka, usługi, translatoryka

Uniwersytet Łódzki w liczbach.

Olbrzymi potencjał zatrudnieniowy dla firm z branż SSC/BPO, IT, logistyka, usługi, finanse, administracja, podatki.

26 000 studentów
9200 absolwentów rocznie
3000 studentów zagranicznych

95 narodowości

Oferta dla wystawców

Każdy wystawca zapewnia własną zabudowę, ścianki wystawiennicze lub rollupy.

6 m2 przestrzeni na stoisko firmy
Bufet kawowy
Prąd i wifi
Parking

Formularz zgłoszeniowy dla firm

Zgłoś firmę

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Koszt uczestnictwa dla firmy na jednym Wydziale wynosi 800 zł netto + 23% VAT.

DANE DO FAKTURY

WARUNKI UCZESTNICTWA

Oferta dla firm [pdf]

Wystawcy 2020

Sektor nowoczesnych usług biznesowych.

W 2016 r. zatrudnienie w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w Polsce wzrosło o 32 tys. osób czyli o 15%, z czego ¾ nowych miejsc pracy wygenerowały centra zagraniczne.

W I kw. 2017 r. w Polsce funkcjonowało łącznie 1078 centrów usług biznesowych (polskich i zagranicznych) zatrudniających 244 tys. osób. Szacuje się, że w 2020 r. centra usług będą zatrudniać ponad 300 tys. osób (Raport Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2017, ABSL 2017).

Centra usług w Polsce wykorzystują 38 języków do świadczenia usług, przy czym w 1/3 z nich jest to przynajmniej 10 języków.

Targi mają ułatwić kontakt pracodawców ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Łódzkiego, którzy komunikują się w językach obcych.

Tak było w 2019 roku!

WorkShow - Branżowe Targi Pracy na Wydziałach Filologicznym oraz Prawa i Administracji

Wspomnienie z 2018 roku

Językowe Targi Pracy na Wydziale Filologicznym