Studenckie Czwartki Biuro Karier UŁ

WAŻNE:

Ze względu na niezależne od nas przyczyny jesteśmy zmuszeni zmienić początkowe godziny szkolenia z 17.00-19.00 na 16.00-18.00.

Mamy dobrą wiadomość. Po krótkiej przerwie wracają Studenckie Czwartki. Już 12 grudnia podzielimy się z Tobą wiedzą związaną z  przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej, technikami  autoprezentacji podczas spotkania rekrutacyjnego oraz kontaktem z rekruterem po spotkaniu. Zapraszamy na szkolenie Proces rekrutacji oczami rekrutera – nie daj się zaskoczyć!

W programie:

• Rola technologii z budowaniu relacji z rekruterem przed rozmową kwalifikacyjną
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej –  co powinieneś wiedzieć przed spotkaniem
  • Najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i ich intencje
  • Techniki autoprezentacji:
    • komunikacja werbalna –  w jaki sposób mówić by dostać pracę
    • komunikacja niewerbalna – jakie zachowania są pożądane, a jakie są nie do przyjęcia na rozmowie kwalifikacyjnej
  • Rozmowa kwalifikacyjna – ćwiczenie praktyczne w parach
  • Kontakt po spotkaniu rekrutacyjnym – co warto zrobić aby podtrzymać zainteresowanie rekrutera?

Uwaga:

Żeby zapisać się na warsztat, skorzystaj z formularza rejestracyjnego (TUTAJ). Liczba miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy! Równocześnie, rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 6 uczestników).

Warsztat poprowadzi:

Izabela Sobolewska

Izabela Sobolewska – HR – owiec, z wykształcenia socjolog zarządzania zasobami ludzkimi. Od ponad 10 lat zajmuje się wdrażaniem projektów szkoleniowo – rozwojowych z zakresu HR dla pracowników z różnych branż. W obszarze jej doświadczenia znajdują się metody pozyskiwania pracowników takie jak Asystent Center czy Development Centre.