Wybierz formę wsparcia

Kliknij na obrazek, żeby dowiedzieć się więcej

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych

Jak poradzisz sobie z pytaniami rekruterki?

 

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu? Dlaczego przesadny perfekcjonizm zupełnie nie sprawdza się jako odpowiedź na pytanie o wady? Co zrobić, żeby zaprezentować się z dobrej strony przed pracodawcą? Myśl o rozmowie kwalifikacyjnej może wywoływać stres. Pomożemy Ci go oswoić. Pobierz nasz poradnik (LINK), umów się na konsultację online i sprawdź się w kontakcie z rekruterką. 

Na symulacje rozmów kwalifikacyjnych online zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych online odbywają się w środy, w godzinach pracy Biura Karier UŁ. Przewidujemy maksymalnie 3 spotkania dziennie (9.00 - 10.00, 10.30 - 11.30 oraz 13.00-14.00). Żeby skorzystać ze wsparcia musisz spełniać kryteria udziału i wysłać zgłoszenie. Zajrzyj do zakładek Dla kogo? oraz Jak się zgłosić? i sprawdź szczegóły.

Udział we wsparciu nie wymaga dodatkowych opłat. Wszystkie inicjatywy Biura Karier UŁ są bezpłatne dla studentów.

Chcesz skorzystać z symulacji rozmowy kwalifikacyjnej online? Napisz mail: izabela.sobolewska@uni.lodz.pl i czekaj na kontakt zwrotny z naszej strony. W treści maila napisz, na jakie stanowisko chcesz przećwiczyć rozmowę (najlepiej - wklej link do ogłoszenia). Załącz też swoje CV.

Konsultacje CV

Dopracuj CV dzięki pomocy naszych ekspertek

 

Czy CV musi mieścić się na jednej stronie A4? Co wpisać do sekcji z umiejętnościami? Jak sformułować cel zawodowy, który nie będzie oklepany i zainteresuje pracodawcę? Skorzystaj z opcji mailowych konsultacji i dopracuj swoje CV pod okiem naszych ekspertek. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Z konsultacji CV mogą skorzystać studenci i absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego.

Konsultacje CV są realizowane na bieżąco. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. 

Konsultacje są darmowe. Biuro Karier UŁ nie pobiera opłat od osób, korzystających ze wsparcia w ramach realizowanych inicjatyw.

Żeby skorzystać ze wsparcia załóż bezpłatne konto w serwisie JobTeaser (TUTAJ). Po stworzeniu konta wybierz preferowany termin i umów się na spotkanie. O tym, jak to zrobić dowiesz się z TEGO FILMU.

Poznaj nasze ekspertki

Zespół zdalnego wsparcia

Izabela Sobolewska

Izabela Sobolewska

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych
izabela.sobolewska@uni.lodz.pl

Joanna Muzal

Konsultacje CV
joanna.muzal@uni.lodz.pl

Małgorzata Sinior

Konsultacje CV
malgorzata.sinior@uni.lodz.pl