Wybierz formę wsparcia

Kliknij na obrazek, żeby dowiedzieć się więcej

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych

Jak poradzisz sobie z pytaniami rekruterki?

 

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu? Dlaczego przesadny perfekcjonizm zupełnie nie sprawdza się jako odpowiedź na pytanie o wady? Co zrobić, żeby zaprezentować się z dobrej strony przed pracodawcą? Myśl o rozmowie kwalifikacyjnej może wywoływać stres. Pomożemy Ci go oswoić. Pobierz nasz poradnik (LINK), umów się na konsultację online i sprawdź się w kontakcie z rekruterką. 

Na symulacje rozmów kwalifikacyjnych online zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych online odbywają się w środy, w godzinach pracy Biura Karier UŁ. Przewidujemy maksymalnie 3 spotkania dziennie (9.00 - 10.00, 10.30 - 11.30 oraz 13.00-14.00). Żeby skorzystać ze wsparcia musisz spełniać kryteria udziału i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zajrzyj do zakładek Dla kogo? oraz Jak się zgłosić? i sprawdź szczegóły.

Udział we wsparciu nie wymaga dodatkowych opłat. Wszystkie inicjatywy Biura Karier UŁ są bezpłatne dla studentów.

Chcesz skorzystać z symulacji rozmowy kwalifikacyjnej online? Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. 

Zgłoś się na symulację rozmowy kwalifikacyjnej - formularz (kliknij)

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Informacje ogólne

Uzupełnij poniższe informacje i kliknij "Wyślij" na końcu formularza. Sprawdź, czy wszystkie pola są wypełnione - w przeciwnym razie nie otrzymamy Twojego zgłoszenia.

Skontaktujemy się mailowo ze wszystkimi osobami, które prześlą do nas formularz. Jeśli nie dostaniesz informacji w ciągu 3 dni od wysłania zgłoszenia, napisz do nas!

Uwaga:

Wybór terminy nie jest równoznaczny z rezerwacją symulacji danego dnia - o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Uzupełnij pola:

Uwaga:

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych odbywają się w środy, w godzinach pracy Biura Karier UŁ. Planujemy organizację maksymalnie trzech spotkań dziennie:

Spotkanie 1: 9.00-10.00

Spotkanie 2: 10.30-11.30

Spotkanie 3: 13.00-14.00

Konsultacje CV

Dopracuj CV dzięki pomocy naszych ekspertek

 

Czy CV musi mieścić się na jednej stronie A4? Co wpisać do sekcji z umiejętnościami? Jak sformułować cel zawodowy, który nie będzie oklepany i zainteresuje pracodawcę? Skorzystaj z opcji mailowych konsultacji i dopracuj swoje CV pod okiem naszych ekspertek. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Z konsultacji CV mogą skorzystać studenci i absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego.

Konsultacje CV są realizowane na bieżąco. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. 

Konsultacje są darmowe. Biuro Karier UŁ nie pobiera opłat od osób, korzystających ze wsparcia w ramach realizowanych inicjatyw.

Napisz bezpośrednio do naszych ekspertek: Joanny Muzal (joanna.muzal@uni.lodz.pl) lub Małgorzaty Sinior (malgorzata.sinior@uni.lodz.pl). Pamiętaj, żeby do maila dołączyć CV!

Poznaj nasze ekspertki

Zespół zdalnego wsparcia

Izabela Sobolewska

Izabela Sobolewska

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych
izabela.sobolewska@uni.lodz.pl

Joanna Muzal

Konsultacje CV
joanna.muzal@uni.lodz.pl

Małgorzata Sinior

Konsultacje CV
malgorzata.sinior@uni.lodz.pl