Znamy już termin Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim! 14 listopada 2019 na Wydziale Zarządzania odbędzie się XV już edycja wydarzenia. Targi Pracy na UŁ to jedna z największych tego typu imprez, ściągająca rokrocznie kilkudziesięciu wystawców oraz kilka tysięcy studentów oraz absolwentów uczelni wyższych w regionie.

Wyjątkowe miejsce spotkań

Wizyta na Targach Pracy to sprawdzony sposób na pozyskanie nowych pracowników dla firm oraz równie skuteczna metoda dla młodych ludzi na kontakt z rynkiem pracy. Dla wielu z nich to pierwsze spotkanie z potencjalnymi pracodawcami, gdzie mają szansę skonfrontować swoje wyobrażenia o możliwościach kariery z realnymi oczekiwaniami zatrudniających. Ze względu na mniej zobowiązującą formułę tego spotkania, mniej stresującą niż klasyczna rozmowa o pracę, zarówno dla firm, jak i dla młodych ludzi to wyjątkowo atrakcyjna forma nawiązania kontaktu.

Targi Pracy to nie tylko spotkania z pracodawcami

Poza rozmową z rekruterami, w trakcie Targów proponujemy również inne działania mające na celu ułatwić start w karierę zawodową – profesjonalne zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych oraz rozmowę z doradcą zawodowym w specjalnie wydzielonej strefie. Doradcy pomagają uporać się z przygotowaniem cv oraz listu motywacyjnego, a także wspierają w wyborze ścieżki kariery. Poza wstępnym spotkaniem w czasie Targów warto także skorzystać z możliwości dłuższej wizyty u doradcy w Biurze Karier, w trakcie której oceni on predyspozycje zawodowe, wykona test kompetencji lub przeprowadzi symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

Niewątpliwą atrakcją będzie również wystąpienie Gościa Specjalnego (którego nazwisko ogłosimy niebawem), prelekcja dotycząca budowania wizerunku na LinkedIn, konkursy, czy też strefa ofert pracy, skąd będzie można zebrać interesujące oferty. Poruszanie się po terenie Targów Pracy ułatwi specjalna aplikacja mobilna zawierająca mapy z lokalizacją poszczególnych stoisk oraz informacje o wystawcach.

Już ruszyły zgłoszenia pracodawców

Zachęcamy pracodawców do zapoznawania się z naszą ofertą oraz do zgłaszanie się za pomocą formularza on-line. W tym roku przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet rabatów, zwłaszcza dla tych najbardziej zdecydowanych. Wszystkim wystawcom zapewniamy wsparcie organizacyjne oraz promocyjne!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Targów Pracy oraz na wydarzenie na Facebooku.

Targi Pracy Łódź 2019 Uniwersytet Łódzki