Informujemy, że zaplanowany na 20.09.2018 warsztat „Etykiety” odbędzie się w innym terminie. Zajęcia, w trakcie których zmierzysz się nie tylko z grupowym wyzwaniem, ale także ze stereotypami zostały przeniesione na 25.10.2018. Przepraszamy za utrudnienia.

Uczestnicząc w warsztacie Etykiety, wspólnie z zespołem staniesz przed wymagającym zadaniem. Będziesz musiał(a) zamknąć projekt w określonym czasie, dbając o wysoką jakość wykonania. Dodatkową trudnością będą role, które przepiszemy poszczególnym uczestnikom. Spotkanie to zaproszenie do dyskusji o tym, co kształtuje sposób, w jaki oceniamy inne osoby i czy zawsze jesteśmy świadomi tytułowych etykiet, które nam towarzyszą. Zapraszamy 25 października.

W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga:

Rezerwujemy sobie możliwość do przełożenia terminu zajęć w przypadku małej liczby zgłoszeń (poniżej 6 uczestników).

Zajęcia poprowadzą:

 

Joanna Muzal – psycholog, trenerka i coach. Od ponad 10 lat zajmuje się wspieraniem różnych grup wiekowych i zawodowych w procesie poszukiwania zatrudnienia i odnajdywania swojego miejsca na rynku pracy. Ma na koncie ponad 5000 godzin indywidualnych konsultacji oraz szereg szkoleń. Entuzjastka zmian i elastycznego podejścia do rynku pracy. Wierzy, że autentyczność i  prawdziwe poznanie siebie są kluczem do satysfakcjonującej pracy.

 

 

Jędrzej Szynkowski – psycholog, doradca zawodowy, trener. W Biurze Karier UŁ wspiera studentów w ramach projektu KreaTOR Kariery, współtworzy Program Ambasadorski i realizuje warsztaty – głównie z zakresu twórczego rozwiązywania problemów i kreatywności. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju gier, których elementy przenosi do swoich szkoleń.

 

 

 

Studenckie czwartki - zapisy na warsztaty

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Pozostaw odpowiedź