Agencja Marketingowa NPROFIT już od ponad dziesięciu lat świadcząca usługi w oparciu o metodę SEO, właściciel platformy Terdeals.com ogłasza konkurs stażowy na stanowisko copywriter.

ZADANIA

Stażysta będzie odpowiadał za: · przygotowanie treści zgodnie z zasadami SEO na potrzeby nowego projektu – Terdeals.com,

· współpracę ze specjalistami ds. SEO,

· aktywne włączenie się w pracę działu SEO.

OFERTA

Stażysta podczas płatnego stażu zdobędzie wiedzę i doświadczenie z zakresu:

· copywritingu,

· pozycjonowania,

· reklamy internetowej.

WYMAGANIA

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania zadania oraz przesłania go wraz z CV na adres: marketing@nprofit.pl do dnia 16 października 2020 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 23 października 2020 r.

Agencja NPROFIT (Nprofit.pl) – świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocji w mediach społecznościowych.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty.

Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne, jak i ogólnopolskie inicjatywy.

Pozostaw odpowiedź