Aplikuj o Nagrodę Santander dla studentów i doktorantów UŁ

Masz dobre wyniki w nauce? Angażujesz się społecznie, lub masz osiągnięcia w konkursach? Aplikuj o Nagrodę Santander dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego. Do przyznania jest 30 nagród o łącznej wartości 60 000 zł. O nagrodę mogą ubiegać się również studenci I roku studiów.

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

grafika dotycząca nagrody z treściami zawartymi w artykule

Aby aplikować:

• Zarejestruj się na platformie Santander Open Academy i aktywuj konto - na adres e-mail dostaniesz link aktywacyjny (jeżeli posiadasz już konto na platformie nie musisz tego robić ponownie).
  • Zaloguj się na platformie.
  • Na stronie programu wciśnij czerwony przycisk widoczny po prawej stronie "Aplikuj" oraz uzupełnij i wyślij formularz - otrzymasz potwierdzenie mailowe.

Dla kogo:

Ten program jest dla Ciebie, jeżeli:

• jesteś studentem lub doktorantem Uniwersytetu Łódzkiego
  • chcesz zainwestować w swój rozwój

O nagrodzie:

Mamy do rozdania 30 nagród w wysokości 2 000 zł brutto każda, dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

• Do 8 kwietnia 2024r. – wyślij aplikację na Santander Open Academy.
  • Do 10 kwietnia 2024r. – poinformujemy Cię czy przechodzisz do drugiego etapu rekrutacji.
  • Do 17 kwietnia 2024r.– uzupełnij formularz aplikacyjny i dołącz wymagane dokumenty.
  • Do 7 maja 2024r. – poinformujemy Cię czy jesteś w gronie zwycięzców.
  • Od 7 do 13 maja 2024r. – potwierdź przyjęcie nagrody na Santander Open Academy.

Co bierzemy pod uwagę wybierając uczestników do programu:

• czy spełniasz warunki formalne
  • wyniki w nauce
  • zaangażowanie społeczne i zaangażowanie na rzecz Uniwersytetu Łódzkiego
  • rozwój zawodowy i osobisty
  • aktywność naukowa
  • konkursy