Szybkie CV

Optymalizuj swoją drogę do sukcesu zawodowego dzięki szybkim konsultacjom CV! Nasza ekspertka pomoże Ci błyskawicznie dopasować CV pod konkretną ofertę pracy. Zyskaj przewagę na rynku pracy, podkreślając Twoje mocne strony i doświadczenie.

Aby skorzystać z szybkich konsultacji Twojego CV skontaktuj się z naszą doradczynią - Martyną Dębską, wykorzystując Platformę Microsoft Teams. Napisz wiadomość, aby skorzystać z 15-minutowej konsultacji.

Usługa umożliwia na natychmiastowe wsparcie bez konieczności wcześniejszego umawiania się na spotkanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Z konsultacji CV mogą skorzystać studenci i absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego.

Konsultacje CV są realizowane na bieżąco w dniach:

• Poniedziałki 8:00-16:00
  • Wtorki 8:00-12:00
  • Środy 8:00-12:00

Konsultacje są darmowe. Biuro Karier UŁ nie pobiera opłat od osób, korzystających ze wsparcia w ramach realizowanych inicjatyw.

Aby skorzystać z szybkich konsultacji Twojego CV skontaktuj się z naszą doradczynią - Martyną Dębską, wykorzystując Platformę Microsoft Teams. Napisz wiadomość, aby skorzystać z 15-minutowej konsultacji.

Powrót na główną stronę