Studenckie Czwartki: Symbole. Efektywna komunikacja w zespole - zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na kolejne popołudniowe warsztaty w ramach Studenckich Czwartków. Tym razem przećwiczymy efektywną komunikację w praktyce. W tym celu wykorzystamy grę szkoleniową, w której kluczem do zwycięstwa jest sprawna wymiana informacji pod presją czasu.

Studenckie Czwartki. Symbole

O warsztatach

Wasze zadanie jest pozornie proste: ułożenie na dużej planszy wzoru z otrzymanych elementów. Na czas. Z najlepszym możliwym wynikiem.

Sukces (lub porażka) będą zależały od Waszej współpracy i zarządzania czasem.

Ćwiczenie będzie punktem wyjścia do rozmowy o jednej z kluczowych umiejętności na rynku pracy - komunikacji.

Czego się nauczysz?

Podczas warsztatów:

• usprawnisz komunikację w zespole
  • sprawdzisz, jak wpływać na efektywność zadań pomimo presji czasu
  • rozwiniesz umiejętności pracy w zespole projektowym w konkurencyjnym środowisku
  • dostrzeżesz różnice pomiędzy komunikatami a interpretacjami

Dla kogo?

Do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim studentki i studentów Uniwersytetu Łódzkiego. W spotkaniu mogą uczestniczyć także absolwentki i absolwenci UŁ oraz osoby pracujące na naszej Uczelni. W przypadku wolnych miejsc dopuszczamy udział osób spoza UŁ (w tym uczennice i uczniowie szkół średnich, studentki i studenci innych uczelni itp.).

Szczegółowe informacje na temat Studenckich Czwartków znajdziesz na stronie projektu: https://www.biurokarier.uni.lodz.pl/biuro-karier/eventy/studenckie-czwartki

Jak się zgłosić?

Żeby zapisać się na warsztaty, skorzystaj z Portalu Rozwoju Kariery. Po wejściu w zakładkę "wydarzenia" i wybraniu szkolenia, użyj przycisku dostępnego w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli go nie widzisz, prawdopodobnie nie zaznaczyłaś/nie zaznaczyłeś zgód na przetwarzanie danych osobowych (możesz to zrobić w sekcji profilu, poświęconej CV).

Rejestracja potrwa do 23 maja (do 12:00) lub wcześniejszego wyczerpania miejsc. Po zamknięciu rejestracji skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

Uwaga: jeśli zapisałaś/zapisałeś się na szkolenie, ale nie możesz wziąć udziału w nim udziału - pamiętaj o wypisaniu się w systemie.

Informacje organizacyjne

Na warsztaty zapraszamy 25 maja. Spotykamy się stacjonarnie, w sali szkoleniowej przy Lumumby 14. Przewidywany czas pracy to około 2 godzin (17.00-19.00). Wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymają pakiet informacji organizacyjnych po zamknięciu rejestracji (nie później, niż 23 maja). Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń (poniżej 10).

Trenerzy

Warsztaty poprowadzą Joanna Stompel (joanna.stompel@uni.lodz.pl) i Jędrzej Szynkowski (jedrzej.szynkowski@uni.lodz.pl).