Weź udział w Monitorowaniu Losów Absolwentów UŁ!

🎓✨ Pomóż Kształtować Przyszłość Studentów UŁ! Biorąc udział w badaniu statystycznym "Monitorowanie Losów Absolwentów na UŁ," możesz wpłynąć na rozwijający się program studiów na naszej uczelni i stworzyć jeszcze lepsze warunki dla przyszłych pokoleń studentów! 🚀

📊 Jakie wartości wnosi Twój udział w badaniu dla kształtowania programu studiów na UŁ?

1️⃣ Dostosowanie Programów Do Realnych Potrzeb: Twoje doświadczenia po ukończeniu studiów są cenne. Twoje opinie i sugestie pomogą dostosować programy nauczania tak, aby lepiej przygotowywały studentów do wymagań współczesnego rynku pracy.

2️⃣ Poprawa Jakości Nauczania: Twoje uwagi dotyczące jakości nauczania i zapotrzebowania na konkretne umiejętności pomogą uczelni doskonalić proces edukacyjny. To szansa na rozwijanie bardziej atrakcyjnych i wartościowych programów studiów.

3️⃣ Pomoc Przyszłym Studentom: Twoje działania wpłyną na to, jak przyszli studenci będą przygotowywani do wyzwań zawodowych. Wspólnie możemy tworzyć programy studiów, które lepiej odpowiadają rzeczywistym potrzebom rynku pracy.

4️⃣ Współpraca z Uczelnią: Twój udział w badaniu to także okazja do bliższej współpracy z UŁ i uczestniczenia w procesie doskonalenia edukacji. Twoje głosy mają znaczenie!

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość studentów na Uniwersytecie Łódzkim. Twoje opinie i doświadczenia są kluczowe dla tworzenia programów studiów, które naprawdę przygotują absolwentów do sukcesu na rynku pracy. Zarejestruj się już teraz i wprowadź pozytywne zmiany! 💪🎯 #MonitorowanieLosówAbsolwentówUŁ #KształtowaniePrzyszłościStudentów